Hakkımızda

 

15 yıllık tecrübeye sahip olan tasarım ve satış ekibimiz ile birlikte 2013 yılının başında “Farklı Bir Şey” sloganı ile yola çıktık.

Logotek teknolojisi ile üretilen 3D logo ve 3D armaları hizmetinize sunduk.

Logotek teknolojisi ile üretilen logolarınız kopyalanamaz, ürünleriniz taklit edilemez. Diğer tüm baskı ve logo imalat yöntemlerinden farklı olarak Logotek ile logolarınızı 3D olarak üretebiliriz. Şık görüntüsünün yanı sıra taklit edilemiyor oluşu ürünlerinizi korsan alışverişten korumaya yardımcı olur. Bu  sayede logonuzu diğer markalardan fark edilebilir bir şekilde ayırıyoruz.

Logotek ilk ve tek taklit edilemez teknolojidir. Logonun ürün üzerinde kalıcılığı, fermateks teknolojileri ve tüm formülleri korunmaktadır. Korsan ürünlere itibar etmeyiniz.

Vizyonumuz

Sektörde lider olmak için gereken tüm aşamaları başarı ile tamamlamak ve bu süreçte her zaman en kaliteli sürdürülebilir hizmeti vererek fark yaratmaktır.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyerek hızlı ve güvenilir çözümler üretmek, kalite ve uygun fiyat politikamızı sürdürmektir.

Değerlerimiz

Müşteri önceliği, kalite, hız, başarıya odaklanma ve ekip çalışması birincil değerlerimizdir. Gücümüzü birikimlerimizden ve kattığımız değerlerden alırız.

İletişim bilgilerinizi yazarsanız stoğa tekrar girdiğinde anında haberiniz olacak.

Ad Soyad
Email
Telefon
Açıklama